www.tuv.com.tr şeklindeki Meyer websitesinin içeriği, Meyer çalışanları tarafından geliştirilir ve yönetilir. Meyer websitesi, ülkemiz, Avrupa yasaları ve özel talimatnameler çerçevesinde kurulmuş tüm ilgili tarafların Meyer servisleri, kalite yönetimi hizmetleri ve işleyiş ile ilgili genel olarak bilgilendirilmesi ve büyüme ve gelişimi desteklemek amacı ile oluşturulmaktadır. Meyer websitesi içeriğinin oluşturulmasında da her zaman müşterilerimizin rekabet gücü ve kalitesin güçlendirmesi perspektifi ile hareket edilir.

 

Meyer websitesi, güncel olarak sertifikası hala geçerli olan şirketleri, binlerce dokümanı ve bilgi alınabilecek linkleri kullanıcıları için sunar. Meyer websitesi ayrıca haber ve portallar sunmakta olup, yakın gelecekte forum ve açık müşavereler de kullanıcılarına sunacaktır.

 

Meyer ve/veya Meyer’ya bağlı, hiçbir iştiraki veya grup şirketi veya Meyer yetkili ve çalışanları, Meyer websitesi’nin içeriğinde yer alan bilgi, yazı, anlatım vb. hususlardan ötürü veya websitesi içeriğinde yazılı bulunan hususların hatalı yorumlanmasından ötürü sorumlu kılınamaz.

 

Sadece Meyer websitesi içeriğinde yazılı bulunan makale, yazı ve bilgilere dayanarak tasarrufta bulunulmamalı, mutlaka öncelikle konuya ilişkin Meyer ile irtibata geçilmelidir.

 

Ayrıca, Meyer, Meyer websitesinde yer alan makale, yazı ve sair bilgilerin düzenli olarak güncelleneceğini taahhüt etmemekte ve Meyer websitesinde yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlere ilişkin herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmemektedir.