Bizi Tercih Edenler

 • Kısaca TGS – Turkish Ground Services’i tanıyabilirmiyiz?

  Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlar’ında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 118 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. TGS, yerli ve yabancı havayolu şirketlerinin 516 bine yakın frekansın üzerindeki uçuşuna 5.500’ün üzerinde ekipmanı ve 8 binden fazla personeliyle yer hizmetleri kapsamındaki tüm faaliyetleri uluslararası kalite standartlarında sunmaktadır. “Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği” çerçevesinde ramp, harekât, kargo ve yolcu hizmetlerini sunan TGS, şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini esas alırken, kusursuz hizmet anlayışını benimsemektedir. TGS, hizmet başlangıç tarihi olan 2010 yılında, TÜV Thüringen ve MEYER adlı bağımsız belgelendirme şirketleri tarafından, faaliyet gösterdiği genel müdürlük ve altı istasyonda denetimden geçerek, uluslararası bir kalite yönetim standardı olan TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almış ve hizmet kalitesini belgelendirmiştir. 2012 yılı içerisinde de TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almıştır. TGS; Genel Müdürlük ile tüm İstasyonlarında ISAGO tescilini almıştır. TGS; SHGM tarafından verilen “Yeşil Havalimanı Kuruluşu” belgesini 2012 yılında Adana ve Antalya İstasyonlarında, 2013 yılında da İzmir İstasyonu’nda almıştır.” Engelsiz Havalimanı Kuruluşu” belgesini ise 2013 yılı itibariyle tüm istasyonlarında olmak üzere toplam 8 istasyonda alarak sektörde ilk“ Engelsiz Yer Hizmeti Şirketi” unvanına sahip olan ilk kuruluştur.

  Neden TÜV Thüringen – MEYER ?

  Sektörünün önde gelen Belgelendirme kurumu olması sebebi ile tercihimiz TÜV Thüringen – MEYER’den yanadır. Aynı zamanda kurumun uzun yıllardan bu güne gelen bilgi birikimi ve müşterilerine sağladığı güven de tercih sebeplerimiz arasında yer alamaktadır. Bir çok kuruluşa da tavsiye ettik ve edeceğiz.

  Taha Beşdere Turkish Ground Services, http://tr.tgs.aero/
 • Kısaca Sizi ve Boyabat Elektrik’i tanıyabilirmiyiz?

  513 MW kurulu güce ve yıllık ortalama 1.5 milyar kWh üretime sahip olan Boyabat Barajı ve Hidroelektrik Santralı, Kızılırmak Nehri üzerinde, Samsun İli’ne 180 km, Sinop İli’ne 150 km uzaklıkta, 6.000 ha yüzey alanına sahip, özel sektörün sahip olduğu en büyük baraj ve HES projesidir.

  Şirketteki Görevim İnsan Kaynakları ve İdari işler Müdür yardımcısı aynı zamanda da Kalite Yönetim Temsilcisi.

  Neden TÜV Thüringen – MEYER ?

  TÜV Thüringen – Meyer ‘i uluslar arası platformda kendini kanıtlamış, sorunlamarımza çözümcü olarak yaklaşan, bizi anlayan ve sistemi iyileştirmemizde bize yol gösteren bir firma olarak  gördüğümüz için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Diğer firmalara da tavsişye ederiz.

  Murat Tayar Boyabat Elektrik, http://www.boyabatelektrik.com.tr/
 • Kısaca Sizi ve Optimed’i tanıyabilirmiyiz?

  Özel Optimed Hastanesi; Çerkezköy’deki 21’i yoğun bakım 70 yataklı 5.000 m2 binasında,  28 tam zamanlı uzman hekim kadrosu ile, 8 yıldır, özellikli, nitelikli ve güvenilir sağlık hizmeti vermektedir. Mart 2015’de bitirmeyi planladığı yeni yatırımı ile helikopter pisti olan, toplamda 17.000 m2 ve 200 üzeri yatak kapasitesi ile Trakya ve Balkanların tercih edilen ve kalitede öncü özel sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

  Şirketteki Görevim İşletme Direktör Yardımcısıyım ve aynı zamanda da Kalite Yönetim Temsilcisiyim.

   

  Neden TÜV Thüringen – MEYER ?

  TÜV Thüringen – MEYER ile 6 yıl önce referans üzerine çalışaya başladık. Sonraki süreçte iyi bir sinerji yakaladığımız bir kuruluş olarak görüyorum. Özellikle sağlık sektöründe ki tecrübesiyle, kurumun kalite bakımından daha ilerilere götürülmesi konusunda bize çok yardımcı olduğu için birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Diğer hastanelere de tavsişye ederiz.

  Süleyman Yılmaz Optimed Hastanesi, http://www.optimedhastanesi.com/